Gösterimdeki Filmler

Mutlu Canavar Ailesi
(Happy Family)

Y: Holger Tappe
Wishbone ailesi mutlu olmaktan çok uzakta olan bir ailedir. Bir aile olarak yeniden bağlanma girişimi ailenin annesi Emma'dan gelir. Emma aileyi toplamak için eğlenceli b... » »


Seanslar »» Fragman »»
Sofra Sırları

Y: Ümit Ünal
Tv de aşçılık programı sunan popüler bir aşçının gerçek benliğinde seri katil yatmaktadır. Neslihan kocası tarafından aldatılmış bir kadındır. Bunu gruruna yediremeyen Ne... » »


Seanslar »» Fragman »»
Hadi Be Oğlum

Y: Bora Egemen
Bir balıkçı olan Ali, hayatını küçük oğlu Efe'ye adamıştır. Ali’nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan E... » »


Seanslar »» Fragman »»
Kapıdaki Sır

Y: Mehmet Ali Zaim
200 yıl önce bir kadının kocası tehlikeli bir tarikat ile bir anlaşma yapar. Ancak bir süre sonra yaptığı anlaşmaya bağlı kalmayarak tarikatın kurallarını çiğner. Adam bu... » »


Seanslar »» Fragman »»
Suyun Sesi
(The Shape of Water)

Y: Guillermo del Toro
Soğuk savaş dönemi Amerika'da geçen hikayede, Elisa yalnız bir kızdır. Sessiz, rutin bir hayatı olan Elisa, gizli ve yüksek güvenlikli bir devlet laboratuvarında temizlik... » »


Seanslar »» Fragman »»
Kara Panter
(Black Panther)

Y: Ryan Coogler
Babasının ölümünden sonra Wakanda Kralı olan T'Challa, hakkı olan tahta sahip çıkmak için izole yaşayan ancak teknolojik açıdan ileri seviyede olan halkına geri döner. An... » »


Seanslar »» Fragman »»
Özgürlüğün Elli Tonu
(Fifty Shades Freed)

Y: James Foley
Jamie Dornan ve Dakota Johnson, dünya çapında çok satan “Elli Ton” fenomeninin üçüncü bölümünden uyarlanan 'Özgürlüğün Elli Tonu' filminde Christian Grey ve Anastasia Ste... » »


Seanslar »» Fragman »»
Güzel Adam Süreyya

Y: Gökçe Kaan Demirkıran
Eyüp’de doğan çocukluğu ise Zeytinburnu’nda geçen Süreyya Soner, çok sevdiği dayısı onu Beşiktaşlı yaptığında henüz 8 yaşındadır. Semt takımlarında kalecik yapan Süreyya,... » »


Seanslar »» Fragman »»
Kayhan

Y: Togan Gökbakar
Filmin hikayesi okulun geleneksel pilav gününe lise arkadaşlarını görmek için heyecanla gelen Kayhan’ın, kendisine hediye edilen 98 mezunları yıllığını görünce yaşadığı b... » »


Seanslar »» Fragman »»
Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası
(Leo Da Vinci: Mission Mona Lisa)

Y: Sergio Manfio
Vinci'de hayat huzurla geçmektedir. Leonardo zamanın çoğunu ilginç icatlarıyla uğraşarak geçirir. Arkadaşı Lorenzo da ona icatlarını geliştirmesinde yardım etmektedir. Gi... » »


Seanslar »» Fragman »»
Cebimdeki Yabancı

Y: Serra Yılmaz
Yedi eski dost bir akşam yemeğinde bir araya gelmeye karar verir. Herkes sofranın başında oturmuş sohbet etmekte, şen kahkahalar eşliğinde yemek yemektedir. Yemek sırasın... » »


Seanslar »» Fragman »»
Cin Çeşmesi

Y: Tuncer Gürbüz
Kardeş olan Raziye ve Kanber Hoca, Kamil ile Şerife’ye aşıktır. Fakat Kamil’in annesi Hatice oğlunu Raziye’den ayırır ve Kanber’in sevgilisi Şerife ile evlendirir. Sevdik... » »


Seanslar »» Fragman »»
Labirent: Son İsyan
(Maze Runner: The Death Cure)

Y: Wes Ball
Thomas ve arkadaşları Labirent'ten kurtulmalarının ardından hapsoldukları tesisten kaçmayı başarmış ve dünyayı pençesinde tutan acımasız organizasyon W.I.C.K.E.D.'e diren... » »


Seanslar »» Fragman »»
Ölümlü Dünya

Y: Ali Atay
8 kişiden oluşan geniş bir aile olan Mermer Ailesi, Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işletmektedir. Sıradan, sade bir yaşamları olan bu insanların, uzun süred... » »


Seanslar »» Fragman »»
Coco

Y: Lee Unkrich
Pixar Animation Pictures yapımı animasyon film 12 yaşındaki gitar meraklısı Miguel'i temel alıyor.
12 yaşındaki Miguel'in en büyük kahramanı efsanevi Meksikalı gita... » »


Seanslar »» Fragman »»
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?

Y: Kamil Çetin
Enes Batur içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile neredeyse hiç zaman geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes Batur'a bilgisayar alır ve tü... » »


Seanslar »» Fragman »»
Deliha 2

Y: Gupse Özay
Temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan ve sürekli başına dert açan Zeliha aşk hayatını bir kenara bırakıp artık kariyer yapmanın yolunu arar. Hayallerinde aşçı ol... » »


Seanslar »» Fragman »»
Arif v 216

Y: Kıvanç Baruönü
Esnaf Arif ve yakın arkadaşı robot 216'nın yeni maceralarını işleyecek olan filmde başrolleri Cem Yılmaz ile Ozan Güven üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Kıvanç ... » »


Seanslar »» Fragman »»
Bobi: Dikenlerin Gücü Adına!
(Bobby the Hedgehog)

Y: Jianming Huang
Gururlu ve kibirli Bobi, kirpi kabilesindeki en güçlü aynı zamanda da en isyankar ve sıradışı kirpidir. Tie Tui ile tutuştuğu kavgada yaralanan Bobi hafızasını kaybeder. ... » »


Seanslar »» Fragman »»
Aile Arasında

Y: Ozan Açıktan
21 yıllık eşinin aniden terk ettiği Fikret ve 21 yıllık müzisyen sevgilisi tarafından bırakılan müzikhol vokalisti Solmaz, komik bir tesadüfle tanışır ve dost olur. Solma... » »


Seanslar »» Fragman »»