Sinema

Ölümlü Dünya
Ölümlü Dünya
Gösterim Tarihi :
26 Ocak 2018 Cuma
Yönetmen :
Ali Atay
Tür :
Komedi,Aksiyon
Oyuncular :
Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Feyyaz Yiğit Çakmak
Senaryo :
Ali Atay
Yapım :
2017 Türkiye


8 kişiden oluşan geniş bir aile olan Mermer Ailesi, Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işletmektedir. Sıradan, sade bir yaşamları olan bu insanların, uzun süredir gizledikleri bir sır vardır ve bu sır ne pahasına olursa olsun saklanmalıdır.

Başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı 'TAFF' yapımı, komedi ve aksiyon filminin yönetmenliğini Ali Altay üstleniyor.
Gösterildiği Salonlar
» Edirne Margi Cinemarine 0284 236 40 01

15:00 17:15 19:30 21:45
Gösterimdeki Filmler
Mutlu Canavar Ailesi
(Happy Family)

Y: Holger Tappe
Wishbone ailesi mutlu olmaktan çok uzakta olan bir ailedir. Bir aile olarak yeniden bağlanma girişimi ailenin annesi Emma'dan gelir. Emma aileyi toplamak için eğlenceli b... » »


Seanslar »» Fragman »»
Sofra Sırları

Y: Ümit Ünal
Tv de aşçılık programı sunan popüler bir aşçının gerçek benliğinde seri katil yatmaktadır. Neslihan kocası tarafından aldatılmış bir kadındır. Bunu gruruna yediremeyen Ne... » »


Seanslar »» Fragman »»
Hadi Be Oğlum

Y: Bora Egemen
Bir balıkçı olan Ali, hayatını küçük oğlu Efe'ye adamıştır. Ali’nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan E... » »


Seanslar »» Fragman »»
Kapıdaki Sır

Y: Mehmet Ali Zaim
200 yıl önce bir kadının kocası tehlikeli bir tarikat ile bir anlaşma yapar. Ancak bir süre sonra yaptığı anlaşmaya bağlı kalmayarak tarikatın kurallarını çiğner. Adam bu... » »


Seanslar »» Fragman »»
Suyun Sesi
(The Shape of Water)

Y: Guillermo del Toro
Soğuk savaş dönemi Amerika'da geçen hikayede, Elisa yalnız bir kızdır. Sessiz, rutin bir hayatı olan Elisa, gizli ve yüksek güvenlikli bir devlet laboratuvarında temizlik... » »


Seanslar »» Fragman »»
Kara Panter
(Black Panther)

Y: Ryan Coogler
Babasının ölümünden sonra Wakanda Kralı olan T'Challa, hakkı olan tahta sahip çıkmak için izole yaşayan ancak teknolojik açıdan ileri seviyede olan halkına geri döner. An... » »


Seanslar »» Fragman »»
Özgürlüğün Elli Tonu
(Fifty Shades Freed)

Y: James Foley
Jamie Dornan ve Dakota Johnson, dünya çapında çok satan “Elli Ton” fenomeninin üçüncü bölümünden uyarlanan 'Özgürlüğün Elli Tonu' filminde Christian Grey ve Anastasia Ste... » »


Seanslar »» Fragman »»
Güzel Adam Süreyya

Y: Gökçe Kaan Demirkıran
Eyüp’de doğan çocukluğu ise Zeytinburnu’nda geçen Süreyya Soner, çok sevdiği dayısı onu Beşiktaşlı yaptığında henüz 8 yaşındadır. Semt takımlarında kalecik yapan Süreyya,... » »


Seanslar »» Fragman »»
Kayhan

Y: Togan Gökbakar
Filmin hikayesi okulun geleneksel pilav gününe lise arkadaşlarını görmek için heyecanla gelen Kayhan’ın, kendisine hediye edilen 98 mezunları yıllığını görünce yaşadığı b... » »


Seanslar »» Fragman »»
Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası
(Leo Da Vinci: Mission Mona Lisa)

Y: Sergio Manfio
Vinci'de hayat huzurla geçmektedir. Leonardo zamanın çoğunu ilginç icatlarıyla uğraşarak geçirir. Arkadaşı Lorenzo da ona icatlarını geliştirmesinde yardım etmektedir. Gi... » »


Seanslar »» Fragman »»
Cebimdeki Yabancı

Y: Serra Yılmaz
Yedi eski dost bir akşam yemeğinde bir araya gelmeye karar verir. Herkes sofranın başında oturmuş sohbet etmekte, şen kahkahalar eşliğinde yemek yemektedir. Yemek sırasın... » »


Seanslar »» Fragman »»
Cin Çeşmesi

Y: Tuncer Gürbüz
Kardeş olan Raziye ve Kanber Hoca, Kamil ile Şerife’ye aşıktır. Fakat Kamil’in annesi Hatice oğlunu Raziye’den ayırır ve Kanber’in sevgilisi Şerife ile evlendirir. Sevdik... » »


Seanslar »» Fragman »»
Labirent: Son İsyan
(Maze Runner: The Death Cure)

Y: Wes Ball
Thomas ve arkadaşları Labirent'ten kurtulmalarının ardından hapsoldukları tesisten kaçmayı başarmış ve dünyayı pençesinde tutan acımasız organizasyon W.I.C.K.E.D.'e diren... » »


Seanslar »» Fragman »»
Coco

Y: Lee Unkrich
Pixar Animation Pictures yapımı animasyon film 12 yaşındaki gitar meraklısı Miguel'i temel alıyor.
12 yaşındaki Miguel'in en büyük kahramanı efsanevi Meksikalı gita... » »


Seanslar »» Fragman »»
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?

Y: Kamil Çetin
Enes Batur içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile neredeyse hiç zaman geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes Batur'a bilgisayar alır ve tü... » »


Seanslar »» Fragman »»
Deliha 2

Y: Gupse Özay
Temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan ve sürekli başına dert açan Zeliha aşk hayatını bir kenara bırakıp artık kariyer yapmanın yolunu arar. Hayallerinde aşçı ol... » »


Seanslar »» Fragman »»
Arif v 216

Y: Kıvanç Baruönü
Esnaf Arif ve yakın arkadaşı robot 216'nın yeni maceralarını işleyecek olan filmde başrolleri Cem Yılmaz ile Ozan Güven üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Kıvanç ... » »


Seanslar »» Fragman »»
Bobi: Dikenlerin Gücü Adına!
(Bobby the Hedgehog)

Y: Jianming Huang
Gururlu ve kibirli Bobi, kirpi kabilesindeki en güçlü aynı zamanda da en isyankar ve sıradışı kirpidir. Tie Tui ile tutuştuğu kavgada yaralanan Bobi hafızasını kaybeder. ... » »


Seanslar »» Fragman »»
Aile Arasında

Y: Ozan Açıktan
21 yıllık eşinin aniden terk ettiği Fikret ve 21 yıllık müzisyen sevgilisi tarafından bırakılan müzikhol vokalisti Solmaz, komik bir tesadüfle tanışır ve dost olur. Solma... » »


Seanslar »» Fragman »»